Program și rezultate
Prezentare Staff tehnic Clasament Rezultate și program

Liga 3 - Sezon Regulat - 2021-2022

Etapa 1
28 august 2021
FC Voluntari II Voluntari II
1 - 2
Înainte Modelu Modelu
Farul Constanța II Farul II
4 - 1
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
1 - 0
Gloria Albești Albești
CSM Fetești Fetești
2 - 0
ACSM Oltenița Oltenița
Agricola Borcea Borcea
0 - 0
CS Afumați Afumați
Etapa 2
4 septembrie 2021
Înainte Modelu Modelu
3 - 3
CS Afumați Afumați
ACSM Oltenița Oltenița
0 - 3
Agricola Borcea Borcea
Gloria Albești Albești
2 - 0
CSM Fetești Fetești
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
0 - 1
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
FC Voluntari II Voluntari II
0 - 2
Farul Constanța II Farul II
Etapa 3
11 septembrie 2021
Farul Constanța II Farul II
3 - 1
Înainte Modelu Modelu
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
2 - 0
FC Voluntari II Voluntari II
CSM Fetești Fetești
0 - 2
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Agricola Borcea Borcea
2 - 0
Gloria Albești Albești
CS Afumați Afumați
4 - 0
ACSM Oltenița Oltenița
Etapa 4
18 septembrie 2021
Înainte Modelu Modelu
2 - 0
ACSM Oltenița Oltenița
Gloria Albești Albești
1 - 0
CS Afumați Afumați
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
0 - 1
Agricola Borcea Borcea
FC Voluntari II Voluntari II
6 - 0
CSM Fetești Fetești
Farul Constanța II Farul II
2 - 0
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Etapa 5
25 septembrie 2021
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
1 - 0
Înainte Modelu Modelu
CSM Fetești Fetești
0 - 2
Farul Constanța II Farul II
Agricola Borcea Borcea
4 - 1
FC Voluntari II Voluntari II
CS Afumați Afumați
3 - 1
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
ACSM Oltenița Oltenița
1 - 2
Gloria Albești Albești
Etapa 6
2 octombrie 2021
Înainte Modelu Modelu
1 - 0
Gloria Albești Albești
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
1 - 0
ACSM Oltenița Oltenița
FC Voluntari II Voluntari II
2 - 4
CS Afumați Afumați
Farul Constanța II Farul II
5 - 1
Agricola Borcea Borcea
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
4 - 0
CSM Fetești Fetești
Etapa 7
9 octombrie 2021
Agricola Borcea Borcea
0 - 0
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
CS Afumați Afumați
3 - 2
Farul Constanța II Farul II
ACSM Oltenița Oltenița
1 - 4
FC Voluntari II Voluntari II
Gloria Albești Albești
2 - 1
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
CSM Fetești Fetești
2 - 4
Înainte Modelu Modelu
Etapa 8
16 octombrie 2021
Înainte Modelu Modelu
1 - 2
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
FC Voluntari II Voluntari II
4 - 0
Gloria Albești Albești
Farul Constanța II Farul II
9 - 0
ACSM Oltenița Oltenița
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
1 - 6
CS Afumați Afumați
CSM Fetești Fetești
1 - 2
Agricola Borcea Borcea
Etapa 9
23 octombrie 2021
Agricola Borcea Borcea
2 - 1
Înainte Modelu Modelu
CS Afumați Afumați
5 - 0
CSM Fetești Fetești
ACSM Oltenița Oltenița
0 - 5
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Gloria Albești Albești
1 - 1
Farul Constanța II Farul II
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
0 - 2
FC Voluntari II Voluntari II
Etapa 10
30 octombrie 2021
Înainte Modelu Modelu
0 - 2
FC Voluntari II Voluntari II
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
2 - 1
Farul Constanța II Farul II
Gloria Albești Albești
1 - 0
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
ACSM Oltenița Oltenița
2 - 3
CSM Fetești Fetești
CS Afumați Afumați
5 - 0
Agricola Borcea Borcea
Etapa 11
6 noiembrie 2021
CS Afumați Afumați
4 - 2
Înainte Modelu Modelu
Agricola Borcea Borcea
3 - 3
ACSM Oltenița Oltenița
CSM Fetești Fetești
0 - 1
Gloria Albești Albești
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
13 - 0
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Farul Constanța II Farul II
3 - 0
FC Voluntari II Voluntari II
Etapa 12
13 noiembrie 2021
Înainte Modelu Modelu
2 - 2
Farul Constanța II Farul II
FC Voluntari II Voluntari II
1 - 2
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
2 - 0
CSM Fetești Fetești
Gloria Albești Albești
2 - 4
Agricola Borcea Borcea
ACSM Oltenița Oltenița
0 - 5
CS Afumați Afumați
Etapa 13
20 noiembrie 2021
ACSM Oltenița Oltenița
1 - 3
Înainte Modelu Modelu
CS Afumați Afumați
5 - 1
Gloria Albești Albești
Agricola Borcea Borcea
3 - 1
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
CSM Fetești Fetești
0 - 0
FC Voluntari II Voluntari II
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
3 - 2
Farul Constanța II Farul II
Etapa 14
27 noiembrie 2021
Înainte Modelu Modelu
2 - 1
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Farul Constanța II Farul II
1 - 1
CSM Fetești Fetești
FC Voluntari II Voluntari II
3 - 0
Agricola Borcea Borcea
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
3 - 5
CS Afumați Afumați
Gloria Albești Albești
4 - 0
ACSM Oltenița Oltenița
Etapa 15
4 decembrie 2021
Gloria Albești Albești
1 - 0
Înainte Modelu Modelu
ACSM Oltenița Oltenița
4 - 3
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
CS Afumați Afumați
2 - 0
FC Voluntari II Voluntari II
Agricola Borcea Borcea
1 - 0
Farul Constanța II Farul II
CSM Fetești Fetești
0 - 3
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Etapa 16
12 martie 2022
Înainte Modelu Modelu
CSM Fetești Fetești
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Agricola Borcea Borcea
Farul Constanța II Farul II
CS Afumați Afumați
FC Voluntari II Voluntari II
ACSM Oltenița Oltenița
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Gloria Albești Albești
Etapa 17
19 martie 2022
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Înainte Modelu Modelu
Gloria Albești Albești
FC Voluntari II Voluntari II
ACSM Oltenița Oltenița
Farul Constanța II Farul II
CS Afumați Afumați
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Agricola Borcea Borcea
CSM Fetești Fetești
Etapa 18
26 martie 2022
Înainte Modelu Modelu
Agricola Borcea Borcea
CSM Fetești Fetești
CS Afumați Afumați
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
ACSM Oltenița Oltenița
Farul Constanța II Farul II
Gloria Albești Albești
FC Voluntari II Voluntari II
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja

Cookies

Site-ul Farul Constanța foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord