Program și rezultate

Liga 3 - Sezon regular - 2022-2023

Etapa 1
27 august 2022
Agricola Borcea Borcea
2 - 3
FC Voluntari II Voluntari II
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
1 - 2
Înainte Modelu Modelu
Gloria Băneasa Băneasa
2 - 2
Farul Constanța II Farul II
CS Afumați Afumați
4 - 1
CS Amara Amara
Gloria Albești Albești
1 - 2
Dunărea Călărași Călărași
Etapa 2
3 septembrie 2022
FC Voluntari II Voluntari II
1 - 1
Dunărea Călărași Călărași
CS Amara Amara
1 - 5
Gloria Albești Albești
Farul Constanța II Farul II
1 - 0
CS Afumați Afumați
Înainte Modelu Modelu
2 - 2
Gloria Băneasa Băneasa
Agricola Borcea Borcea
0 - 2
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Etapa 3
10 septembrie 2022
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
2 - 2
FC Voluntari II Voluntari II
Gloria Băneasa Băneasa
3 - 2
Agricola Borcea Borcea
CS Afumați Afumați
3 - 1
Înainte Modelu Modelu
Gloria Albești Albești
1 - 1
Farul Constanța II Farul II
Dunărea Călărași Călărași
9 - 0
CS Amara Amara
Etapa 4
17 septembrie 2022
FC Voluntari II Voluntari II
1 - 1
CS Amara Amara
Farul Constanța II Farul II
0 - 0
Dunărea Călărași Călărași
Înainte Modelu Modelu
3 - 1
Gloria Albești Albești
Agricola Borcea Borcea
0 - 2
CS Afumați Afumați
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
3 - 0
Gloria Băneasa Băneasa
Etapa 5
24 septembrie 2022
Gloria Băneasa Băneasa
5 - 1
FC Voluntari II Voluntari II
CS Afumați Afumați
1 - 2
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Gloria Albești Albești
6 - 0
Agricola Borcea Borcea
Dunărea Călărași Călărași
0 - 0
Înainte Modelu Modelu
CS Amara Amara
0 - 3
Farul Constanța II Farul II
Etapa 6
1 octombrie 2022
FC Voluntari II Voluntari II
4 - 0
Farul Constanța II Farul II
Înainte Modelu Modelu
4 - 0
CS Amara Amara
Agricola Borcea Borcea
3 - 1
Dunărea Călărași Călărași
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
3 - 4
Gloria Albești Albești
Gloria Băneasa Băneasa
0 - 3
CS Afumați Afumați
Etapa 7
8 octombrie 2022
CS Afumați Afumați
1 - 0
FC Voluntari II Voluntari II
Gloria Albești Albești
6 - 2
Gloria Băneasa Băneasa
Dunărea Călărași Călărași
2 - 3
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
CS Amara Amara
0 - 2
Agricola Borcea Borcea
Farul Constanța II Farul II
0 - 0
Înainte Modelu Modelu
Etapa 8
15 octombrie 2022
FC Voluntari II Voluntari II
0 - 0
Înainte Modelu Modelu
Agricola Borcea Borcea
0 - 1
Farul Constanța II Farul II
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
3 - 2
CS Amara Amara
Gloria Băneasa Băneasa
1 - 1
Dunărea Călărași Călărași
CS Afumați Afumați
3 - 1
Gloria Albești Albești
Etapa 9
22 octombrie 2022
Gloria Albești Albești
3 - 2
FC Voluntari II Voluntari II
Dunărea Călărași Călărași
2 - 4
CS Afumați Afumați
CS Amara Amara
2 - 1
Gloria Băneasa Băneasa
Farul Constanța II Farul II
3 - 0
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Înainte Modelu Modelu
3 - 1
Agricola Borcea Borcea
Etapa 10
29 octombrie 2022
FC Voluntari II Voluntari II
1 - 4
Agricola Borcea Borcea
Înainte Modelu Modelu
2 - 2
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Farul Constanța II Farul II
1 - 1
Gloria Băneasa Băneasa
CS Amara Amara
0 - 5
CS Afumați Afumați
Dunărea Călărași Călărași
3 - 0
Gloria Albești Albești
Etapa 11
5 noiembrie 2022
Dunărea Călărași Călărași
0 - 2
FC Voluntari II Voluntari II
Gloria Albești Albești
6 - 0
CS Amara Amara
CS Afumați Afumați
1 - 2
Farul Constanța II Farul II
Gloria Băneasa Băneasa
1 - 2
Înainte Modelu Modelu
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
8 - 1
Agricola Borcea Borcea
Etapa 12
12 noiembrie 2022
FC Voluntari II Voluntari II
2 - 2
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Agricola Borcea Borcea
1 - 5
Gloria Băneasa Băneasa
Înainte Modelu Modelu
1 - 5
CS Afumați Afumați
Farul Constanța II Farul II
1 - 5
Gloria Albești Albești
CS Amara Amara
0 - 4
Dunărea Călărași Călărași
Etapa 13
19 noiembrie 2022
CS Amara Amara
3 - 1
FC Voluntari II Voluntari II
Dunărea Călărași Călărași
1 - 1
Farul Constanța II Farul II
Gloria Albești Albești
4 - 0
Înainte Modelu Modelu
CS Afumați Afumați
3 - 0
Agricola Borcea Borcea
Gloria Băneasa Băneasa
4 - 2
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Etapa 14
26 noiembrie 2022
FC Voluntari II Voluntari II
0 - 3
Gloria Băneasa Băneasa
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
1 - 2
CS Afumați Afumați
Agricola Borcea Borcea
1 - 3
Gloria Albești Albești
Înainte Modelu Modelu
0 - 0
Dunărea Călărași Călărași
Farul Constanța II Farul II
14 - 0
CS Amara Amara
Etapa 15
3 decembrie 2022
Farul Constanța II Farul II
1 - 1
FC Voluntari II Voluntari II
CS Amara Amara
1 - 2
Înainte Modelu Modelu
Dunărea Călărași Călărași
5 - 1
Agricola Borcea Borcea
Gloria Albești Albești
1 - 1
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
CS Afumați Afumați
5 - 0
Gloria Băneasa Băneasa
Etapa 16
11 martie 2023
FC Voluntari II Voluntari II
CS Afumați Afumați
Gloria Băneasa Băneasa
Gloria Albești Albești
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Dunărea Călărași Călărași
Agricola Borcea Borcea
CS Amara Amara
Înainte Modelu Modelu
Farul Constanța II Farul II
Etapa 17
18 martie 2023
CS Amara Amara
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Dunărea Călărași Călărași
Gloria Băneasa Băneasa
Gloria Albești Albești
CS Afumați Afumați
Înainte Modelu Modelu
FC Voluntari II Voluntari II
Farul Constanța II Farul II
Agricola Borcea Borcea
Etapa 18
25 martie 2023
FC Voluntari II Voluntari II
Gloria Albești Albești
CS Afumați Afumați
Dunărea Călărași Călărași
Gloria Băneasa Băneasa
CS Amara Amara
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Farul Constanța II Farul II
Agricola Borcea Borcea
Înainte Modelu Modelu

Cookies

Site-ul Farul Constanța foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord