Mărește poza

Mulțumim, Tudor Băluță !

4 iunie 2024, 18:34
4 iunie 2024, 18:34

Începând de astăzi, mijlocașul Tudor Băluță nu mai este jucătorul echipei noastre, după ce contractul acestuia a expirat. Produs al Academiei Hagi, Tudor Băluță a fost unul dintre cei mai importanți jucători ai Farului în ultimii doi ani, contribuind decisiv la succesul din sezonul 2022-2023, în care echipa noastră a devenit campioana României. În cei doi ani în tricoul alb-albastru, Tudor Băluță a evoluat în 52 de partide, a marcat 8 goluri și a oferit 7 pase decisive.

Mulțumim, Tudor, pentru toate momentele speciale și îți dorim mult succes mai departe !

Alte știri

Cookies

Site-ul Farul Constanța foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord