Galerie foto

Video - Moda ne prezintă, fotbalul ne reprezintă !

21 martie 2023, 11:42
21 martie 2023, 11:42

În urma parteneriatului pe care îl desfășoară cu Bigotti, unul din cele mai importante branduri românești de vestimentație, Farul Constanța beneficiază de cele mai bune produse din colecțiile sale.

Începând cu acest play-off, jucătorii, staff-ul tehnic și conducerea administrativă vor îmbrăca, la fiecare partidă din acest play-off, ținute special concepute, prin care Farul dorește să se alinieze și prin acest lucru cluburilor importante ale Europei.

Costin Mega, director marketing Farul:"Colaborarea noastră cu Bigotti este o reușită majoră pentru clubul nostru. Brandul Bigotti este sinonim cu calitatea și eleganța, iar faptul că au ales să se alăture proiectului nostru este un motiv de mândrie pentru noi. Clubul nostru este mereu în căutare de parteneri care să împărtășească aceleași valori și să ne ajute să ne dezvoltăm"..

Alina Dinu, reprezentant Bigotti:"Suntem onorați de parteneriatul pe care îl avem cu Farul Constanța, pentru care poziția de lider înseamnă mai mult decât rezultatele sportive. Bigotti reprezintă inovație și rafinament pentru un stil de viață mereu tânăr și ne bucurăm să fim parte din acest proiect alături de cea mai tânără echipă din campionat"

 

Galerie foto

Alte știri

Cookies

Site-ul Farul Constanța foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord