Galerie foto

Farul a vizitat secția de pediatrie 2 a Spitalului Județean Arad

18 iulie 2021, 16:13
18 iulie 2021, 16:13

Farul suntem toți, pretutindeni !

Înaintea partidei de astăzi, din deplasare cu UTA, președintele clubului nostru, Gheorghe Popescu, și vicepreședintele Tiberiu Curt au vizitat Secția de Pediatrie 2, aripa renovată, a Spitalului Județean din Arad, acolo unde au împărțit cadouri pentru micuții pacienți !

Impresionat de modul în care cei de acolo s-au implicat pentru a oferi cele mai bune condiții copiilor, președintele clubului nostru a decis de asemenea să sprijine și renovarea unor alte încăperi ale secției de pediatrie.

“Cu drag pentru viitor”!

"Fiindcă modernizarea sectiei s-a făcut numai din donații, voi dona și eu o parte din aparatura de care mai e nevoie atunci când noua secție va fi gata" a declarat președintele Farul Constanța, Gheorghe Popescu.

Galerie foto

Alte știri

Cookies

Site-ul Farul Constanța foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord