Mărește poza

Abonamentele pentru sezonul 2022-2023 sunt disponibile și online

21 iunie 2022, 12:07
21 iunie 2022, 12:07

Farul Constanța pune în vânzare online începând de marți, 21 iunie, abonamentele pentru anul competițional 2022-2023. Acestea sunt valabile la toate partidele echipei noastre de pe teren propriu (campionat regular / play-off / out + Cupa României). 

Prețurile abonamentelor este următorul:

Peluze – 300 de lei

Tribuna 2 – 600 de lei

Tribuna 1 – 800 de lei

Tribuna 0 – 1.000 de lei

Abonamentele sunt disponibile pe site-ul www.bilete.ro, dar vor putea fi în continuare achiziționate și de la sediul clubului nostru, din Bulevardul Mamaia, numarul 208, Birou Marketing, în zilele de luni-vineri, între orele 10:00 – 16:00. 

Pentru comenzile online, suporterii pot opta pentru mai multe variante:

1. Plată online- livrare acasă prin curier 

2. Plată la livrare- ramburs curier

3. Plata online cu ridicarea abonamentului de la sediul clubului din Bulevardul Mamaia, numarul 208

4. Rezervare online cu plata și ridicarea de la sediul clubului nostru.

Pentru abonamentele de tip Academy, destinate părinților și copiilor din cadrul clubului Farul și Academiei de Fotbal Hagi, acestea se vor putea achiziționa numai la sediul clubului nostru. La cumpărarea unui pachet (un abonament adult+ un abonament copil) veți beneficia de o reducere de 30% din prețul inițial. 

Noul sezon competițional va începe pe data de 16 iulie!

Susține Farul oricând, oricum, oriunde! 

Alte știri

Cookies

Site-ul Farul Constanța foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord